Nie zważając na przeznaczenia wnętrza, bądź to mieszkanie, biuro, SPA salon czy restaurację zawsze chcemy widzieć jego unikalnym i aktualnym. Lecz w nasz czas nie tak prosto wyznaczyć się w różnorodności przedmiotów wnętrza, niezwykłych, ciekawych, stwarzających konieczną atmosferę w otaczającym obszarze.

Ściana wodna po szkle czy lustrze, jest prawdziwie niesamowitym elementem wnętrza - ponieważ jest wielofunkcyjna.

   Ściana wodna po szkle – idealna opcja dla zagospodarowania przestrzennego , przepuszczając światło, w tym samym czasie stwarzając  półprzezroczystą wodną zasłonę, przez którą widać tylko sylwetki. Ten efekt tak samo wygląda po obu stronach, nie patrząc na to że woda leje się po jednej.

   Ściana wodna po lustrze wizualnie rozszerza przestrzenie, ponieważ odbija i załamuje pomieszczenie.

Wodna ściana po szkle czy lustrze jest przyrodniczym nawilżaczem. Wyobraźcie sobie, że z wodnej ściany obszarem 2,5m² za 10 godzin w  temperaturze pokojowej, wyparowuje się 3-5 litry  wody. Takie nawilżanie ma pozytyny wpływ na drzewo we wnętrzu (parkiet, meble, schody i poręczy, obrazy i muzyczne instrumenty ) zwłaszcza w zimowym okresie kiedy grzejniki suszą powietrze.

Również powietrze, nawilżone ścianą wodną po szkle, będzie korzystne wszystkim ludziom, również potrzebne ludziom, skłonnym do chorob układu oddechowego.

   Ściana wodna po szkle pozwoli stworzyć w pomieszczeniu szczególną atmosferę komfortu, napełniwszy jego budzącym  pluskiem wody, pożywną ochłodą i świeżością, dzięki melodyjnemu szemraniu dobrze się relaksuje i uspokaja nerwy.

Wodna ściana po szkle albo lustrze z naniesionym logotypem - doskonały chwyt marketingowy. Dynamika  płynącej wody, przyciąga uwagę i zadaje emocjonalny humor. Logotyp na tle wodospadu ma poważny wygląd i zapamiętuje się.

Dekoracyjny wodospad wymaga minimum opieki. Należy tylko dolewać wodę w miarę wyparowania i przecierać szkło od wapiennej naleciałości 1-2 razy do tygodnia.

Firma ściana-wodna oferuje  nabywać wodospady wysokiej jakości!

Nasze ściany wodne wykonane są ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego ABS oraz hartowanego krzemianego szkła. Dlatego dajemy 3-letnią gwarancję na swoją produkcję.

Ściana  wodna po szkle pomoże stworzyć przytulność natury w waszym domu. Nie tylko  udekoruje Wasz dom, ale również przyniesie życiową energię i siłę wody. Na stronie internetowej mają Państwo okacje przeglądać różne opcje i zdjęcia gotowych wopospadów we wnętrzu...

Ściana wodna BALTIKA SPA
press to zoom
press to zoom
Ściana wodna SEPPA
press to zoom
Ściana wodna BYBLOS
press to zoom
Ściana wodna EUROPA
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
Ściany wodne ARISTOKRAT
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1