top of page

Niezależnie od przeznaczenia wnętrza - hotel, biuro, salon, SPA czy restauracja - zawsze chcemy, aby było unikalne i aktualne.

Ściana wodna na szkle to idealna opcja do organizacji przestrzeni. Przepuszcza światło, jednocześnie tworząc półprzezroczystą wodną zasłonę, przez którą widać tylko sylwetki. Efekt ten wygląda tak samo po obu stronach, mimo że woda leje się tylko po jednej stronie.

Ściana wodna na lustrze wizualnie powiększa przestrzeń, ponieważ odbija i załamuje obraz pomieszczenia.

Wodna ściana na szkle czy lustrze działa jak naturalny nawilżacz. Wyobraź sobie, że z wodnej ściany o powierzchni 2,5m² w ciągu 10 godzin w temperaturze pokojowej paruje 3-5 litrów wody. Takie nawilżanie ma pozytywny wpływ na drewno w pomieszczeniu (parkiet, meble, schody i balustrady, obrazy i instrumenty muzyczne), szczególnie w zimowym okresie, kiedy grzejniki wysuszają powietrze.

Ponadto, powietrze nawilżone przez ścianę wodną, korzystnie wpłynie na zdrowie wszystkich ludzi, zwłaszcza tych skłonnych do chorób układu oddechowego.

Ściana wodna pozwoli stworzyć w pomieszczeniu szczególną atmosferę komfortu, wypełniając je szumem wody, odżywczym chłodem i świeżością, co dzięki melodyjnemu szemraniu dobrze relaksuje i uspokaja nerwy.

Wodna ściana z naniesionym logo to doskonały chwyt marketingowy. Dynamika płynącej wody przyciąga uwagę i wywołuje emocjonalny nastrój. Logo na tle wodospadu wygląda poważnie i zapada w pamięć.

Dekoracyjny wodospad wymaga minimalnej opieki. Wystarczy tylko uzupełniać wodę w miarę jej parowania i przecierać szkło 1-2 razy w tygodniu.

Ściana wodna na szkle lub lustrze to prawdziwie niesamowity element wnętrza. Firma Aqua & Acryl oferuje możliwość zakupu wodospadów wysokiej jakości!

bottom of page