Ściany wodne bąbelkowe od dawna już stosowane przez projektantów wnętrza i  na dziś jest jednym z najbardziej popularnych kierunków w sferze wodnego disagnu. Bądź to biuro czy kawiarnia, nocny klub czy restauracja, hotel czy mieszkanie - ściany wodne bąbelkowe pomogą stworzyć przytulną i spokojną atmosferę, sprzyjając relaksacji i odprężeniu. Wszystko to odbywa dzięki właściwościom wody, którą są napełnone przejrzyste wydrążone konstrukcje bąbelowych ścian wodnych.

   Dzięki ruchowi ogromnej liczby bąbelków powietrza, które zmieniają swoją prędkość i trajektorię, dzięki iluminacji różnych kolorów, wodne ściany bąbelkowe  dodadzą uroku wnętrzu. Ze względu na wysoką jakość materiałów, takich jak szkło akrylowe, które ma wysoką wytrzymałość i doskonałą przejrzystość, sprzęt sprężarki i uprawowe materiały czołowych europejskich producentów,wodne ściany bąbelkowe są niezawodne i łatwe w obsłudze.

    Taka właściwość ściany wodnej bąbelkowej jak przejrzystość daje możliwość stworzyć niezwykłą przegrodę w mieszkalnym wnętrzu, w biurze czy kawiarni, w hotelu czy restauracji. dzięki miękkiemu światłu, co przelewa się wewnątrz, wodne ściany bąbelkowe, optycznie zwiększają przestrzenie i napełniają jego bajeczną atmosferą.

Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie pomogą ucieleśnić dowolne Wasze pomysły w życie. Panele wodno-bąbelkowe oraz kolumny bąbelkowe dowolnej formy, rozmiaru, dowolnych kolorów i z różnymi opcjami podświetlania będą stworzone za Waszym indywidualistycznym zamówieniem jakościowo i w krótkich terminach...

Ściana wodna
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1