top of page

Ściana wodna bąbelkowa

Ściany wodne bąbelkowe oferowane przez Aqua & Acryl stosowane są przez wielu światowych projektantów wnętrz i są obecnie bardzo popularnym kierunkiem w sferze wodnego designu. W lokalach typu biuro, kawiarnia, nocny klub, czy restauracja, albo hotel - ściany wodne bąbelkowe niezaprzeczalnie pomogą stworzyć unikalną i wyjątkową atmosferę, sprzyjając relaksacji i odprężeniu. Również w domu taka konstrukcja będzie wyglądać niebanalnie i nowocześnie. ​

 

   Dzięki ruchowi ogromnej liczby bąbelków powietrza, które zmieniają swoją prędkość i trajektorię, przy zastosowaniu iluminacji różnych kolorów, wodne ściany bąbelkowe dodadzą każdej przestrzeni wyjątkowego uroku. Ze względu na wysoką jakość wykorzystanych materiałów, takich jak szkło akrylowe, które ma wysoką wytrzymałość i doskonałą przejrzystość, sprzęt do sprężania powietrza i pozostałe materiały czołowych europejskich producentów, wodne ściany bąbelkowe są niezawodne i łatwe w obsłudze.

Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, pomogą ucieleśnić dowolne projekty i aranżacje naszych klientów. Panele wodno-bąbelkowe oraz kolumny bąbelkowe dowolnej formy, rozmiaru, w dowolnych kolorach i z różnymi opcjami podświetlania mogą być stworzone według indywidualnych zamówień w realnie najkrótszym czasie.

bottom of page