top of page

ściana wodna konstrukcija

Zasadniczo wnętrza Wodospad zawiera: część dolną, który jest zbiornikiem wody, górna część, która jest najważniejszą częścią - zaopatrzenie w wodę i system dystrybucji i spada bezpośrednio na powierzchni której spływa woda. Ponieważ powierzchnia wodospadu można stosować szkło hartowane, specjalny ciąg (nici), lustro, sztuczne lub kamienia naturalnego.

Do układania komunikacji elektrycznej i wody, i do zamocowania szkła stosowanego w pionowych płyt bocznych profili aluminiowych. Jeśli wodospadu jednej strony i górna część wodospadu nie można zamocować do ściany lub sufitu, konieczne jest użycie dwóch liczników, jeśli część górna przylega do ściany lub sufitu, można zablokować w górnej części, jedną, w przypadku których wodospadu zbudowane i można i przykręcić górną część prowadzić ścianę komunikacyjnego, zębatka może zostać pominięty.

Wodospady stosując oczyszczoną wodę (w butelkach), można łatwo zamówić z dostawą w jednej z wielu firm zajmujących się dostawą wody. Woda w wodospadzie można uzupełnić ręcznie, odparowanie i może być zainstalowany automatyczny polewa wodą (opcjonalnie). Wodospad jest stosowany system, który automatycznie wyłącza pompę, gdy poziom wody spadnie poniżej zestaw, który pozwala chronić pompę przed awarią. Aby oświetlić wodospadu przy użyciu lampy LED. Kolor podświetlenia można wybrać na raz, i można ustawić lampy RGB (opcjonalnie), który będzie wybrać tryby koloru i podświetlenia za pomocą pilota

bottom of page